Názory klientů

Společnost ABRI je pro nás již ověřený dodavatel náročných zakázek, které vyžadují komunitní projednání, tj. pořádání sešlostí s občany za účelem řešení i složitých otázek. Rovněž se na ni mohu spolehnout v analýzách pro naše strategické regionální rozvojové dokumenty.

Ivana Jágriková, ředitelka MAS Sokolovsko o.p.s.

Projekťáci z ABRI mi pomáhají hlavně s průběžnou dotační administrativou. I když… s žádostmi také. Spolupracuji s nimi ráda.

Hana Bašková, vedoucí – Tradiční řemesla Bernard, z.s.

V ABRI mě stále ještě mají rádi, ačkoliv to se mnou jako klientem mají těžké. Jsem častý zákazník. Mám hodně nápadů, které jsou náročné na dotažení do konkrétní podoby. Administrativě se vyhýbám obloukem. A přesto si rozumíme – v ABRI mi již mnohokrát pomohli získat peníze na skvělé projekty.

Miroslav Makovička, jednatel společnosti Správa pamětihodností, s. r. o.

Se službami společnosti ABRI máme bohaté zkušenosti. Díky týmu jejich pracovníků máme ve městě mimo jiné zrekonstruované bývalé kulturní středisko. Na služby ABRI se mohu spolehnout a rád je využívám.

Miroslav Bouda, starosta města Březová

S firmou ABRI mám dlouholetou zkušenost z pozice starosty Královského Poříčí a předsedy svazku obcí Mikroregion Sokolov-východ. Na jejich služby v oblasti žádostí o dotace, dotačního managementu a regionálního rozvoje jsem se mohl vždy spolehnout.

Ivan Stefan, sbýv. tarosta obce Královské Poříčí

Firma ABRI patří mezi spolehlivé dodavatele dotačních služeb pro město Sokolov i svazek obcí Mikroregion Sokolov-východ.

Karel Jakobec, místopředseda svazku obcí Sokolov-východ