Novinky

27. 3.

Dotace z OPPIK a IROP 2018

Připravili jsme přehled dotací v programech OP podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) a Integrovaný regionální operační program (IROP) pro rok 2018.

Pokračování
12. Led1.

Aktualizace nabídky dotací z OP Zaměstnanost a IROP (1/2017)

V operačním programu Zaměstnanost (OPZ) a v Integrovaném operačním programu (IROP) se otevřely další příležitosti pro podávání žádostí o dotace, např. v oblastech cyklostezek, zateplení bytových domů či sociálních podniků. S těmito žádostmi Vám pomůžeme. Podrobné informace najdete v pokračování tohoto článku

Pokračování
15. Lis11.

Aktualizace nabídky dotací z OP Zaměstnanost (11/2016)

V operačním programu Zaměstnanost (OPZ) byly otevřeny nové výzvy k podání žádostí o dotace: (1) výzva na sociální služby na obecní úrovni (č. 63) a (2) výzva na Sociální začleňování (č. 64). S těmito žádostmi Vám umíme pomoci. Podrobné informace najdete v pokračování tohoto článku.

Pokračování
23. 9.

Aktualizace nabídky dotací z OP Životní prostředí k září 2016

Věnujte prosím aktuální nabídce dotací v operačním programu Životní prostředí. Zajímá Vás některé z následujících témat? Potom se podívejte do našeho aktuálního letáku OPŽP (PDF) či nás rovnou kontaktujte. Projekty vhodné pro dotace (září 2016) Povodňová ochrana intravilánu a preventivní protipovodňová opatření Inventarizace a odstranění ekologické zátěže Biodiverzita, přirozené funkce krajiny a kvalita prostředí v

Pokračování
6. 6.

Dne 14. 6. 2016 pořádáme interaktivní seminář k veřejným zakázkám

Chcete vědět na co si dát pozor při zadávání veřejných zakázek malého rozsahu? Chcete znát zkušenosti a důvody korekcí ze strany poskytovatelů dotací v Karlovarském kraji v uplynulém plánovacím období? To vše a mnohem více se dozvíte na našem interaktivním semináři zaměřeném jak na zakázky malého rozsahu, tak na větší zakázky v rozsahu od přípravy zadávací dokumentace až po práci hodnotící komise a případné námitky stěžovatelů.

Pokračování
23. Dub4.

Dotace na zeleň pro Kraslice

S potěšením sdělujeme, že se nám podařilo pro město Kraslice získat z Operačního programu Životní prostředí (OPŽP) dotaci na projekt Zeleň napříč Kraslicemi. Dotace byla schválena jako jedna z prvních v novém programovém období 2014-2020. Cílem projektu s rozpočtem 8,5 mil. Kč je posílení ekologické stability území, mimojiné výsadbou nové zeleně a ošetřením stávající zeleně.

Pokračování